O nas

Pracujemy
z pasją

Mężczyzna w czarnych fartuchu trzymający kosz pełen soków Rawsaw.

Każdą butelkę naszego soku wyciskamy z ponad 1,5 kg najświeższych owoców, warzyw, ziół i superfoods, które osobiście selekcjonujemy i zamawiamy od zaufanych, lokalnych dostawców. Dzięki użytej technologii COLD PRESS wyciskamy z naszych produktów wszystkie możliwe wartości odżywcze, a efektem jest pełen życia sok, który zapewni Wam witalność, dobre samopoczucie oraz oczyści Wasze ciało i umysł.

RAWSAW to pasja do życia, troska o zdrowie oraz czysta energia pozyskiwana z surowych owoców i warzyw. Dbając o środowisko czerpiemy z natury to co najlepsze i dzielimy się tym z Wami. Naszą specjalnością są przepyszne, surowe i niepasteryzowane soki wyciskane metodą COLD PRESS, dostarczane tam, gdzie tego sobie życzysz.

W dzisiejszym świecie mało kto ma czas i odpowiednio dużo determinacji żeby każdego dnia zapewniać swojemu organizmowi wszystkie niezbędne wartości odżywcze. Mieszkanie w tętniącej życiem metropolii takiej jak Warszawa nauczyło nas, że codzienne wyszukiwanie zdrowych i pożywnych produktów jest naprawdę wymagające. Szczególnie, że spora część dostępnych na rynku niestety tylko stwarza takie pozory. Dlatego stworzyliśmy RAWSAW – żeby dostarczyć Wam substytut najzdrowszego posiłku, zakręcony w butelce orzeźwiającego soku.

Korzystając z wieloletniego doświadczenie w filozofii zdrowego żywienia obraliśmy sobie następujące cele:

  • Komponowanie oryginalnych receptur i smaków,
  • Gwarantowanie produktów i usług najwyższej jakości,
  • Budowanie relacji, które wprowadzą pozytywną i radosną zmianę w życiu naszych klientów. Naszą ambicją jest celebracja zdrowego i aktywnego trybu życia oraz inspirowanie do tego, żeby stawać się lepszym każdego dnia.