Detox

Detox

Ciało człowieka z biologicznego punktu widzenia to super inteligentny, nieustannie regenerujący i samodzielnie oczyszczający się mechanizm. Czasami trzeba jednak mu w tym pomóc, ponieważ nie zawsze jest w stanie udźwignąć zadań jakie mu powierzamy. Za każdym razem kiedy spożywamy przetworzoną żywność, tłuszcz, cukier, alkohol, kofeinę oraz inne ciężkostrawne elementy do naszego ciała dostają się toksyny, a w organizmie zalegają niepożądane substancje.

Możemy się jednak ich łatwo pozbyć i pozwolić naszemu układowi trawiennemu odpocząć poprzez przejście na niezawodną dietę sokową spożywamy wyłącznie surowe soki z owoców i warzyw tłoczone na zimno, nie zapominając oczywiście o dużych ilościach wody. Dzięki ekstrakcji w niskich temperaturach zawarte w naszych sokach minerały, witaminy i enzymy błyskawicznie wchłaniane są do krwiobiegu, a organizm zaczyna samodzielnie eliminować niechciane komórki, ponieważ nie musi już wykonywać swojej codziennej pracy. Efektami takiej kuracji są:

  • oczyszczone ciało i umysł,
  • mnóstwo dobrej energii,
  • poprawa cery i wyglądu skóry,
  • regeneracja organizmu,
  • dobre samopoczucie.

Choć proces oczyszczania może być dla organizmu dosyć wymagający, już pod koniec pierwszego dnia prawdopodobnie poczujecie przypływ energii, lekkość i poprawę nastroju. Wiąże się to z faktem zwolnienia organizmu z obowiązku trawienia (wszystkie wartości odżywcze trafiają prosto do krwiobiegu), przez co poczujecie powrót sił witalnych i energii do działania.

Dodatkowym efektem ubocznym, choć dla wielu bardzo pożądanym jest utrata wagi. Po 3 dniowej kuracji prawdopodobnie odnotujemy spadek wagi o około 1-2 kg. Jest to związane z regularnością spożywanych posiłków jak również oczyszczeniem układu pokarmowego z zalegających w nim złogów.

Warsaw is RAW!

Chcesz dowiedzieć więcej?