Cold Press

Cold Press

Soki cold press zdecydowanie różnią się od takich, które możemy uzyskać domowymi metodami. Warzywa, owoce, zioła i superfoods poddane są specjalnemu procesowi rozdrabniania i miażdżenia w zaawansowanej prasie hydraulicznej, pomiędzy dwiema stalowymi płytami. Podczas całego procesu nasze soki ani przez chwilę nie są poddane obróbce termicznej i utlenianiu, dzięki czemu są cudownie energetyczne i pełnowartościowe.

W RAWSAW wyciskamy soki cold press, które oprócz swoich dobroczynnych właściwości są także niezwykle smaczne i aż tętnią życiem. W każdej butelce umieszczamy 1,5 KG świeżych warzyw i owoców. Bez chemii, bez ulepszaczy, czysta natura. Na zdrowie!

Nasze soki powstają wyłącznie z najlepszej jakości świeżych i organicznych owoców i warzyw od zaufanych, lokalnych dostawców, przy pomocy zaawansowanej technologii każdego dnia uzyskujemy z wyselekcjonowanych składników maksymalne wartości odżywcze i doskonały smak, które stanowią pyszną porcję zdrowia każdego dnia.

Lata doświadczeń związanych z dietetyką i filozofią żywienia dały nam niezbędną wiedzę i umiejętności, którymi teraz możemy się z Wami dzielić.

From RAWSAW
with LOVE!

Chcesz dowiedzieć więcej:)?